Uwaga!
Przed podjęciem decyzji o udziale w konferencji pamiętaj o sprawdzeniu wiarygodności organizatora.
Hotele, Pensjonaty
Radisson Blu Hotel
pl. Rodła 10
Szczecin
Województwo Zachodniopomorskie
Telefon: 91359559
Adres e-mail: reservations.szczecin@radissonblu.com
Sale konferencyjne
Ilość miejsc konferencyjnych: 750
Gastronomia
Ilość miejsc gastronomicznych: 180
Miejsca noclegowe
Ilość miejsc noclegowych: 738
Opis obiektu

Powstaliśmy w 1992 r. jako pierwszy z sieci hoteli Radisson w Polsce w samym centrum miasta, otoczeni centrami handlowymi, arteriami komunikacyjnymi i największymi atrakcjami turystycznymi. Sąsiedztwo pięknych parków oraz malowniczych rozlewisk rzeki Odry zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Oferujemy wszystkie usługi gwarantowane przez światową korporację z których najważniejsza to: „Yes, I can” wyrażający naszą chęć służenia Państwu w sposób przekraczający oczekiwania.

POKOJE I APARTAMENTY
369 pokoi łączy w sobie funkcjonalność i komfort. Goście mogą skorzystać w nich z: łazienki wyposażonej w wannę z prysznicem oraz suszarkę do włosów, TV i radio, kanałów płatnej telewizji, telefonu z automatyczną sekretarką, indywidualnie regulowanej klimatyzacji, minibaru oraz z łącza internetowego.
W pokojach Business Class i apartamentach oferujemy bezpłatnie usługi dostarczania prasy, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, szlafrok, kapcie oraz filmy płatnej telewizji. Każdy z 10 apartamentów składa się z pokoju dziennego oraz jednej lub dwóch sypialni. Z dumą oddajemy do dyspozycji Państwa wyremontowane piętra z pokojami typu Superior i Business Class. Gwarantujemy m.in. „One touch service” czyli łatwy dostęp do naszych usług, a także trzygodzinny serwis pralniczy.

BANKIETY I KONFERENCJE
Zawsze zwracaliśmy szczególną uwagę na budowanie relacji z Klientem. Skupienie uwagi na naszym Gościu jest niezbędne do prawdziwego zrozumienia jego potrzeb: od szerokiej perspektywy po najdrobniejszy szczegół. Nasza najnowsza koncepcja Experience Meeting to innowacyjne podejście do organizacji spotkań na każdym etapie:
*BRAIN FOOD – właściwy pokarm dla mózgu,
*BRAIN BOX – twórcze podejście do spotkań,
*FREE WiFi – bezpłatny internet,
*THINK PLANET – odpowiedzialność ekologiczna,
*POINTS FOR PLANNERS – program lojalnościowy i 100 % satysfakcji Gościa.
Naszych 9 uniwersalnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1013 m2 pozwala nam ugościć do 750 uczestników równocześnie. Każda z sal jest klimatyzowana, wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny z bezprzewodowym dostępem do Internetu.

RESTAURACJE I BARY
Dzięki bogatemu zapleczu gastronomicznemu proponujemy Państwu rozwiązania na każdą okazję. Nasze 2 restauracje serwują dania kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja Renaissance proponuje dania przygotowane wg SOUS VIDE - nowoczesnej metody gotowania potraw z zachowaniem pełnej wartości odżywczej produktów. Do dyspozycji gości oddajemy Lobby Bar oraz usytuowany na 11 piętrze Copernicus Bar.

ZDROWIE I RELAKS
Na powierzchni 925 m2, w klubie Fitness World, możecie Państwo wziąć udział w szerokiej gamie zajęć grupowych. Zapraszamy do odwiedzenia świetnie wyposażonej siłowni. Zachęcamy także do skorzystania z basenu hotelowego i saun, a po nich, do odpoczynku w pięknie zaprojektowanym pokoju wypoczynkowym. Na drugim piętrze hotelu znajduje się bezpośrednie połączenie z największym na Pomorzu Zachodnim centrum Zdrowia i Urody BALTICA Wellness & Spa. Oferuje ono odnowę biologiczną wraz z szeroką gamą usług spa.