Uwaga!
Przed podjęciem decyzji o udziale w konferencji pamiętaj o sprawdzeniu wiarygodności organizatora.
konferencje naukowe

Kim jesteśmy?

BazaKonferencji.pl przeznaczona jest dla naukowców i specjalistów poszerzających swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i branżowych. Działalność bazy konferencji została zainaugurowana 1. stycznia 2011 roku.

Nasza misja:

Ułatwienie dostępu młodym pracownikom nauki do informacji o aktualnie organizowanych konferencjach, sympozjach i zjazdach.

Jakie korzyści oferujemy?

1. Zamieszczenie informacja o organizowanej konferencji w internetowej bazie
Internet to obecnie pierwsze i najważniejsze miejsce poszukiwania informacji o organizowanych konferencjach. Organizatorzy konferencji, dzięki możliwości bezpłatnego dodania swojej konferencji do naszej bazy mogą skuteczne docierać do jej potencjalnych uczestników. Dzięki łatwym w użyciu formularzom każdy Użytkownik może nie tylko szybko dodać do bazy pełną informację o konferencji, obiekcie lub usługach lecz także zobaczyć jak będzie wyglądał przygotowany przez niego wpis.

2. Znalezienie konferencji z danej dziedziny
Naukowcy znajdą  w naszej bazie zapowiedzi najważniejszych konferencji naukowych z ich dziedziny. W prosty sposób można znaleźć konferencję z poszczególnych obszarów nauki korzystając z menu.
Nasza strona wyposażona została dodatkowo w dwie wyszukiwarki:
W górnym prawym rogu – wyszukiwanie konferencji według słów kluczowych.
Pośrodku strony wyszukiwanie według różnych kryteriów – dziedzina nauki, termin, koszty, miejsce, punkty za publikację i termin zgłoszeń.

3. Zamówienie bezpłatnego newslettera
Newsletter z powiadomieniami o organizowanych konferencjach wysyłany jest na adres email. Każdy użytkownik może wybrać jedną lub kilka interesujących go dziedzin, a my raz w miesiącu prześlemy zbiorcze zestawienie z informacją o nowych wpisach do BazyKonferencji.

4. Udogodnienia dla organizatorów konferencji
Baza obiektów konferencyjnych - w naszej bazie mogą Państwo znaleźć także wyszukiwarkę obiektów konferencyjnych oraz usług, ułatwiających organizację konferencji. Nasza wyszukiwarka umożliwia znalezienie interesującego obiektu (hotelu, sali konferencyjnej) według różnych kryteriów min. ilości miejsc noclegowych, wielkości sali konferencyjnej czy lokalizacji. Dzięki temu wybór miejsca dopasowanego do potrzeb uczestników konferencji jest mniej czasochłonne, a dodatkowo zamieszczone zdjęcia ułatwiają dokonanie wyboru.
Baza usług okołokonferencyjnych - w wyszukiwarce usług mogą Państwo znaleźć usługi transportowe, atrakcje turystyczne czy oprawę artystyczną. W naszej bazie jest miejsce na wszystko co jest potrzebne, aby organizowana konferencja dostarczała nie tylko wiedzy, ale także pozostawiła uczestnikom miłe wspomnienia i wrażenie dobrej organizacji logistycznej.

Rozwój i zmiany…

Cały czas pracujemy nad naszą stroną. Staramy się, aby była wolna od błędów i jak najlepiej odpowiadała potrzebom użytkowników. Wszelkie uwagi dotyczące działania serwisu prosimy kierować e-mailem na adres admin@bazakonferencji.pl. Na ten sam adres można także przesłać informacje o organizowanych konferencjach.