VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Jakość w Sporcie”

Po raz kolejny Uniwersytet Mikołaja Kopernika zorganizował jedną z najważniejszych konferencji sportowych w Polsce. Podczas imprezy, jak co roku przez pięć poprzednich edycji, pojawiły się najznakomitsze osobistości – zarówno praktycy sportu, jak i osoby, na co dzień zajmujące się sportem od strony naukowej. Wśród nich wystąpili najznamienitsi socjologowie, tacy jak doktor socjologii z UMK, który od lat bada tematykę sportu oraz jej aspekty społeczne, ucząc młodych studentów UMK tego, jak ogromny wpływ na cały społeczeństwo ma sport oraz jak wiele zakulisowych rozgrywek ma miejsce w związku z rozgrywkami, które wywołują silne emocje na całym świecie.

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Jakość w Sporcie”  pozwala głębiej zajrzeć w nieodkrytą jeszcze sferę budowania jakości w świecie sportu. Podczas konferencji poruszone zostały zaawansowane zagadnienia, takie jak kapitał ludzki w zarządzaniu w sporcie, CSR, czyli społeczna odpowiedzialność w sporcie, dwutorowe kariery sportowców, rynek mediów sportowych u progu trzeciej dekady XXI wieku czy też Rynek fitness – wyzwania dla przyszłości. Tak wyczerpująca agenda sprawiła, że podczas wydarzenia VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Jakość w Sporcie”  pojawiły się prawdziwe tłumy osób, nie tylko studenci, ale też osoby zawodowo związane ze światem sportu. Poruszane są również kwestie związane z suplementacją, na przykład odżywki na masę czy odżywki przedtreningowe bez kofeiny. Komitet Naukowy Konferencji zdecydował się również na przeprowadzenie zaawansowanych warsztatów metodologicznych, które pozwoliły studentom na pogłębienie praktycznej wiedzy z zakresu sportu.

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Jakość w Sporcie”  to doskonała okazja do tego, aby uaktualnić swoją wiedzę nie tylko na temat sportu, a przede wszystkim na temat tego, jak należy dbać o jakość organizacji i przeprowadzania sportowych rozgrywek, aby tłumy na całym świecie mogły cieszyć się ich doskonałym przebiegiem oraz towarzyszącym meczom emocjom.